www.christy.cz

http://www.christy.czchristyd3-075christyd2-015christyd2-033

Existující již více než 150 let, Christy jsou skutečně odborníci, pokud se jedná o ručníky a textil. Jako původní anglický výrobce ručníků, Christy ví přesně, jak vyrobit luxusní textilie. Díky důvěře, tradici a kvalitě jsme využili našich vědomostí k rozvoji jedinečné škály ložního prádla, ručníků a doplňků ke kompletní proměně vaší ložnice a koupelny.

Christy byla založena v roce 1850, když Henry Christy navštívil sultánův palác v Konstantinopoli. Henry přivezl zpět vzorek ručně vyrobené smyčkové textilie, která byla nová pro západní svět. Jeho bratr, Richard Christy analyzoval, jak by mohl mechanicky reprodukovat výrobu smyčky a později vyrobil a nechal si patentovat stroj na výrobu froté ve velkém měřítku.

První Christy ručníky byly vystaveny na Velké výstavě roku 1851 v Křištálovém paláci v Hyde Parku v Londýně, kde byl soubor předložen královně Victorii. Té se ručníky líbily natolik, že si jich okamžitě objednala víc. Tak vznikly „Turecké královské ručníky“.

Od té doby je Christy synonymem kvality.

Christy při výrobě ručníků a ložního prádla používá výhradně nejkvalitnější přírodní vlákna. Tradičním materiálem je bavlna, ale i jiná přírodní vlákna nachází nyní taky uplatnění. Jako britský největší výrobce ručníků, Christy snaží být inovativní, a je hrdá na to, že byla prvním výrobcem v Británii, který začal používat i jiná přírodní vlákna jako je hedvábí, micro modal a směsi těchto vláken. Kolekce ložního prádla se může pochlubit vysokou dostavou (viz v materiálech), spletitými výšivkami a krásně tkanými vzory, v kombinaci klasické a soudobé stylizace, aby vyhovovaly každé ložnici.

Christy se později rozšířila do USA a Německa, kde vysoká kvalita a jedinečné vzory zajišťují náš úspěch. Mezinárodní pověst zajišťuje, že jsme pravidelně zmiňováni v koupelnových časopisech, nápadech na dárky a nápadech na transformace koupelen či ložnicí.

Nyní máte možnost vyzkoušet luxusní ručníky, povlečení a doplňky u nás v Čechách, kde se snažíme poskytnout Vám nejlepší kvalitu za nejnižší cenu.

Christy výrobky jsou prodávány společností Spectre, s.r.o., IČO: 28523636, se sídlem na Bořivojova 1081/40, Praha 3. Všechny ceny na http://www.christy.cz jsou včetně DPH. Daňové identifikační číslo je CZ28523636. large-logo

Advertisements

Tags:

2 Responses to “www.christy.cz”

  1. Nika Says:

    Hi, yes, lovely stuff. I know Christy from Britain and their products are really of excellent quality!

  2. christycz Says:

    Thanks Nika! We hope that the Czech Customers will be happy with the products too!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: